Logowanie



Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj110
mod_vvisit_counterWczoraj1914
mod_vvisit_counterTen tydzień110
mod_vvisit_counterTen miesiąc8125
mod_vvisit_counterWszystkich838652

Aktualnie: gości 61 połączonych
Dzisiaj: Lut 19, 2018



Uwaga grupa Starsza - 11.10.2010r. III turniej Beskidzkiej Ligi Maluchów 2010 PDF Drukuj Email
niedziela, 10 października 2010 13:59

Następny etap rozgrywek Beskidzkiej Ligi Maluchów 2010, odbędzie się w poniedziałek na boisku BTS Rekord Lipnik w Bielsku-Biała przy ulicy Startowej.

Zbiórka pod ZSTiL o 15.45.

 

Pozdrawiam i zapraszam Mariusz Hereda

 
III turniej Pszczyńskiej Ligi Maluchów 2010 - Pszczyna POSIR PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 października 2010 21:25

W minioną niedzielę młodsza grupa rozgrywała III etap turnieju Pszczyńskiej Ligi Maluchów 2010.

Skład drużyny UKS ORLIK2012 Czechowice-Dziedzice:

Maciej Pniok, Kacper Łukaszek, Daniel Panek, Wojtek Szwed, Daniel Fojcik, Damian Kempny, Maciej Hereda, Hubert Czaja, Adrian Figurski, Witold Szpyrka.

W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn:

  1. UKS Centrum Pszczyna 2003

  2. UKS Centrum Pszczyna 2002

  3. GKS Pniówek Pawłowice 2003

  4. GKS Pniówek Pawłowice 2003

  5. LKS Goczałkowice

  6. UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice: rocznik 2002/2003


Wyniki spotkań:

  1. LKS Goczałkowice - UKS Centrum Pszczyna 2002 0-0
  2. GKS Pniówek Pawłowice 2003 - UKS Centrum Pszczyna 2003 2-1
  3. UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - GKS Pniówek Pawłowice 2002 0-4
  4. UKS Centrum Pszczyna 2002 - GKS Pniówek Pawłowice 2003 3-0
  5. UKS Centrum Pszczyna 2003 - UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice 0-3 (strzelcy UKS: K. Łukaszek – 3)
  6. GKS Pniówek Pawłowice 2002 - LKS Goczałkowice 0-0
  7. GKS Pniówek Pawłowice 2003 - UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice 0-2 (strzelcy UKS: K. Łukaszek – 1, M. Pniok – 1)
  8. GKS Pniówek Pawłowice 2002 - UKS Centrum Pszczyna 2002 1-0
  9. LKS Goczałkowice - UKS Centrum Pszczyna 2003 0-0
  10. UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - UKS Centrum Pszczyna 2002 0-1
  11. GKS Pniówek Pawłowice 2003 - LKS Goczałkowice 0-4
  12. UKS Centrum Pszczyna 2003 - GKS Pniówek Pawłowice 2002 0-4
  13. LKS Goczałkowice - UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice 5-0
  14. UKS Centrum Pszczyna 2002 - UKS Centrum Pszczyna 2003 0-0
  15. GKS Pniówek Pawłowice 2002 - GKS Pniówek Pawłowice 2003 2-0

Tabela II turnieju

  1. GKS Pniówek Pawłowice 2002             13 pkt 11-0
  2. LKS Goczałkowice                                9 pkt   9-0
  3. UKS Centrum Pszczyna 2002                 8 pkt   4-1
  4. UKS Orlik Czechowice-Dziedzice              6 pkt  4-10
  5. GKS Pniówek Pawłowice 2003               3 pkt  2-12
  6. UKS Centrum Pszczyna 2003                 2 pkt  1-8

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJACH

  1. GKS Pniówek Pawłowice 2002                37 pkt  38-3
  2. UKS Centrum Pszczyna 2002                  32 pkt  24-7
  3. UKS Orlik Czechowice-Dziedzice              19 pkt  18-18
  4. LKS Goczałkowice                                 16 pkt  18-17
  5. UKS Centrum Pszczyna 2003                    8 pkt  5-32
  6. GKS Pniówek Pawłowice 2003                  3 pkt  2-31

Następny turniej najprawdopodobniej w Goczałkowicach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym zawodnikom za wspaniałe widowisko.
Gratulujemy osiągniętych wyników.

Pozdrawiam Mariusz Hereda

 
II Turniej Beskidzkiej Ligi Maluchów 2010 już za nami PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 października 2010 19:58

Dzisiaj na naszym Orliku, odbył się II turniej Grupy B w ramach Beskidzkiej Ligi Maluchów. Natomiast, Grupa A rozgrywała swoje spotkania na boisku BBTS Bielsko-Biała w Komorowicach przy ulicy Olimpijskiej.

Skład drużyny UKS ORLIK2012 Czechowice-Dziedzice

Szymon Nowak, Karol Klarman, Patryk Smalcerz, Kordian Kupczak, Dawid Kopeć, Adam Gola, Miłosz Kopeć,Sebastian Nawrocki, Maciej Pniok, Kacper Łukaszek, Adrian Skrbeński, Jakub Pająk, Marcin Śliwiński, Daniel Niesytko, Jeremiasz Głowiczka.

W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn

  1. GRUPA A: BBTS Bielsko-Biała, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, UMKS 3 Czechowice-Dziedzice.

  2. GRUPA B: BTS Rekord Lipnik, UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice, LKS Przełom Kaniów.


Wyniki spotkań

GRUPA A:

BBTS Bielsko-Biała - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 5:2

BBTS Bielsko-Biała - UMKS 3 Czechowice-Dziedzice 16:6

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - UMKS 3 Czechowice-Dziedzice 6:4

GRUPA B:

UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice - LKS Przełom Kaniów 4:0 (strzelcy: K.Klarman, K.Kubczak, A.Gola, K.Łukaszek)

BTS Rekord Lipnik - LKS Przełom Kaniów 3:2

BTS Rekord Lipnik - UKS Orlik2012 Czechowice-Dziedzice 6:0

Serdecznie gratulujemy wszystkim przybyłym zawodnikom za bardzo emocjonujące widowisko i zapraszamy na następny etap rozgrywek który, dla Grupy B, odbędzie się w następny poniedziałek na boisku BTS Rekord Lipnik w Bielsku-Biała przy ulicy Startowej. Zbiórka pod ZSTiL o 15.45.

Pozdrawiam Mariusz Hereda

 
Uwaga grupa Starsza - 04.10.2010r. II turniej Beskidzkiej Ligi Maluchów 2010 PDF Drukuj Email
czwartek, 30 września 2010 15:43

W poniedziałek (04.10.2010r.) spotykamy się u nas na Orliku na II turnieju Beskidzkiej Ligi Maluchów 2010.

Spotykamy się o 15.45.

Zapraszamy Zarząd

 
Uwaga grupa Młodsza - 03.10.2010r. III turniej Pszczyńskiej Ligi Maluchów 2010 PDF Drukuj Email
czwartek, 30 września 2010 15:41

W niedziele (03.10.2010r.) wyjeżdżamy na III turniej w ramach Pszczyńskiej Ligi Maluchów 2010 do Pszczyny na POSIR. Spotykamy się w niedzielę o 8.15 przed ZSTiL.

Zapraszamy Zarząd

 
Treningi na sali PDF Drukuj Email
środa, 29 września 2010 10:22

W tym tygodniu treningi w czasie deszczu będą się odbywać na małej sali w ZSTiL. Od przyszłego tygodnia będziemy mieli do dyspozycji również dużą salę.

Od 15.10.2010 r. treningi co piątek będą się odbywać na sali w szkole nr 5.

Prezes

 
<< pierwsza < poprzednia 151 152 153 154 155 156 następna > ostatnia >>

Strona 152 z 156